Pagrindiniai kamino moduliai

Kaminas Schiedel Absolut susideda iš išorinio blokelio Absolut ir naujo, technologiškai profiliuoto, keraminio vamzdžio su distanciniais žiedais.

 

Izostatinis keraminis vamzdis

Apvalus, profiliuotas vidinis vamzdis Absolut yra pagamintas, remiantis naujausiais techniniais pasiekimais. Izostatiniu būdu gaminamas keraminis vamzdis atitinka aukščiausiems keliamiems reikalavimais ir užtikrina saugumą bei funkcionalumą. Izostatinis Absolut vamzdis yra ypač lengvas, atsparus rūgštyniam poveikiui bei suodžiu gaisrui.

 

Išorinis blokelis Absolut

33 cm aukščio išorinis blokelis Absolut gaminamas iš lengvo betono ir su integruotu izoliaciniu sluoksniu. Kampuose turi armavimui skirtas angas, kurios naudojamos tais atvejais kada reikia papildomai susiprinti kamino konstrukcija. Absolut išorinis blokelis gali užtikrinti ir oro pritekėjimą naudojant agregatus su uždara degimo kamera.

 

Laikikliai

Laikikliai užtikrina keraminių vamzdžių stabilumą.

 

Kamino užbaigimas

Kamino konstrukcija su dengiąja plokšte ir viršutiniu kamino antgaliu (konusu) leidžia atskirti orą reikalinga degimui nuo degimo dujų, be to užtikrina kamino vėdinimą. 

 

Dengiamosios plokštės tvirtinimas

Dengiamioji plokštė tvirtinama prie viršutinių išorinių blokelių naudojant specialų tvirtinimų komplektą. Specialūs kaišiai  įkalami į armavimo angas ir dengiamoji plokštė prie jų pritvirtinama varžtais su sandarinimo tarpinėmis.