Išorinis blokelis Quadro

Kaminas Quadro susideda iš laiko išbandyto apvalaus „Schiedel“ vidinio vamzdžio, išorinio blokelio ir manketų, išcentruojančių vidinį vamzdį išorinio blokelio viduje.

 

Aukštos rūšies vidinis keraminis vamzdis

Apvalus „Schiedel“ keraminis vamzdis pagamintas iš aukštos rūšies šamotinės keramikos. Savo ypatybių dėka idealiai atitinka priešgaisrinės saugos reikalavimus eksplotacijos metu. Vamzdis atsparus aukštoms temperatūroms ir jų pokyčiams, rūgščių poveikiui bei yra sandarus ir patvarus.

 

 

Išorinis blokelis Quadro

Quadro blokelis yra pagamintas iš lengvojo betono. Kampuose yra sutvirtinimui skirtos angos, kurių dėka blokelius statybose galima sutvirtinti. Quadro blokelio vidus yra kvadrato formos. Kartu su apvaliu vamzdžiu jis sudaro idealius kanalus oro patekimui, kuris reikalingas degimui.

 

 

Manketai

Vididnis vamzdis išoriniame Quadro blokelyje yra išcentruojamas kas 1m manketų pagalba. Manketai yra dedami aplink vamzdžių sujungimus, tuo pačiu sutvirtandami juos iš išorės, bei padidindami jų patvarumą ir sandarumą.

 

 

Dengiamosios plokštės montavimas

Quadro dengiamoji plokštė yra tvirtinama ant viršutinio išorinio blokelio keturių sraigtinių strypų pagalba. 1m ilgio strypai yra įleidžiami į blokelių sutvirtinimui numatytas angas, o likę tarpai užpilami skiediniu.